En yeniler

Amerikalı Şeyh, Halid Yasin\'den Muhammed(s.a.v) ile ilgili kisa bir sohbet.
Dünyaca ünlü Fransız golcü, Thierry Henry Müslüman Oldu. Şöyle dedi; Diğer dinlere mensup olanlar etraflarına bakıp Dünyayı gözlemlesinler. O zaman islamı anlayacaklardır. Takım arkadaşları Anelka, Abidal, Riberi etkli oluş.
((İNDİR)) Ebu Osman - Cennet Ehli Çocuklarını Nasıl Yetiştirdi. Salih kullar, peygamberler, Sahabeler, önder kişiler çocuklarını nasıl yetiştirdi. Hepsi bu sohbette.
İslamda Tasavvuf. İslamın içinde tasavvuf nerededir. Bu isim nereden gelmekte ve. Tasavvuf hakkında detaylı bilgiler. -Doc. Dr. Mustafa Dönmez Hoca. Bürüksel İslami ilimler Fakültesi Dekanı. Medine islam üniversitesi mezunu.
((İNDİR)) Bilgin Hoca. Muminler Gerçekten Felah Bulmuştu. Muminun suresinin ilk 10 Ayetinde Bahsedilen Müminlerin özellikleri, Kurtulan Müslümanların Özellikleri. Rabbim Cennete giden Yolu bize kolaylaştır. Bizi Kurtulan bu muminlerden eyle. (Amin)
[Daha fazla] [Daha az]
İmamü’l Harameyn,el Cüveynînin babası Yusuf el Cuveyni Allahın Sıfatları Hakkında Şöyle der

Halid Yasin - Müslümanlar, siz SORUMLUSUNUZ !!!
Bilgin Hoca - Bursa Sohbetleri: Davetçide Bulunması Gereken Vasıf ve Özellikler. Davetçi kardeşlerimizde bulunması gereken vasıf ve özelliklerin neler olması gerektiğine dair, hepimizin ihtiyaç duyduğu ve her an hatırlamamız gereken Nasihat sohbeti. Allah Hocalarımızdan Razı olsun İlimlerini arttırsın. [Daha fazla] [Daha az]
Çok izlenenler

Doc. Dr. Mustafa Dönmez Hocanın Bursadaki seminerde yapmışolduğu, Kurana Gore Allah Resulunun Konumu ve Kuranin Anlasilmasindaki Rolu adlı konuşması.
Ebu Erva - Davette ahlakın önemi 1
De ki: \\"İşte bu, benim yolumdur. Ben Allah\\\'a davet ediyorum, ben ve bana uyanlar aydınlık bir yol üzerindeyiz.\\" (Yusuf-108) - قُلْ هَـذِهِ سَبِيلِي أَدْعُو إِلَى اللّهِ عَلَى بَصِيرَةٍ أَنَاْ وَمَنِ اتَّبَعَنِي - Ubeydullah Arslan - Bursa 2010 - Uludağ Eğitim ve Araştırma Derneği.
http://www.archive.org/download/Ubeydullah_ebusaid_kuran/Ubeydullah_Arslan_Bursa_Sohbet.flv
[Daha fazla] [Daha az]
Pierre Vogel Ebu Hamza Nasıl Müslüman oldu Davetin Önemi
Harun Yıldırım.- İbadetlerin izi, adlı sohbeti. Yaratılış Gayesi, Kulluk, ibadet, www.yaratilisgayesi.com - selefi salihin yolu.
CENNETTE ALLAHI GORMEK hadisinin anlatımı. Cennet ehli cennete iken Allah Tealanın davetiyle Bir buluşma yerine davet edilirler işte burada misk ten döşeklere otururlar. Ve Allah Teala Emreder kürsüsü getirilir ve Herkezle Tek tek konuşur. Ve En sonundada Cemalini Bütün Cennetliklere Gösterir. İşte bu MEZİT Günüdür. Ve Allah subhanehu ve Teala, Bütün insanlarla tek tek konuşarak orada konuşmadık tek bir kişi bırakmaz. Alla bizi O gün orada Allah ın cemalini görenlerden ve Allah ın Hoşnut olup konuştuklarından eylesin. "Amin" [Daha fazla] [Daha az]
Sunnetin Vahiy Oluşuna Deliller. - Ebu Said Hoca - Bursa Yenice Sohbeti. Bu sohbette Resulullahın sünnetinin Allah tan gelen vahiy olduğuna dair deliller yer almaktadır. Kuran ve sünnetten getirilen açık delillerle hadis inkarcıları yada hadislerin delil olmadığını söyleyenlererin şüphelerini Ayetlerle giderilmekte.
[Daha fazla] [Daha az]
Ebu said hoca Cennete nasıl gidilir
Beğenilenler

Ebusaid Hoca Kulluk -1-
Korku Filmi niteliğindedir. Her Nefis Ölümü Tadacaktır, Bu filmde Ölüm konusu anlatılmaktadır.
Kuran ve Sünnet Sohbetleri Yapan Hatipler
Pierre Vogel İslami Fobi hakkında
Avrupada - İslami Fobi 4
Şeyh Şankiti Nasihat
Kabe Mucizesi
Mesut Körpe - Ali İmran 190-194
Seçilenler

Şeyh Ebu Said Hocanın, İhsan ve Yakin Sohbeti. Allah c.c. olan yakın muhabbet sevgi ve anlayış la ilgili son zamanların en etkileyici sohbetlerinden biri. Kainat Kitabını Doğru okuyabilmek.
Ebu Said Hoca - Tasavvuf hakkında sorular - Tasavvuftan detaylar.
İslamda Yumuşak huyluluğun yeri ve önemi, Ahlakla olan ilişkisi ve her müslümanın bu konuda bilmesi ve yapması gerekenler.
Kategoriler

Abdulkadir Gürsever Hocanın islami Video Sohbetleri
Dr. Mustafa Dönmez
Alman olup sonradan islama giren kardeşimizin şaşırtıcı öyküsü ve islama davet Sohbetleri.
Ailesiyle Almanyada yaşayan Yunan asıllı kardeşimizin sonradan islama girişi. şaşırtıcı öyküsü ve islama davet Sohbetleri.
Ebu Ense hocanın hazırlamış olduğu islami faydalı eğitici sohbetler.
Ebu Erva Hocanın islami sohbetleri.
Ebuosman -Abdurrahman Kutluay Hoca nın Sohbetleri.
Ebusaid hocanın Her müslümana gerekli islami içerikli videoları.
Feyzullah Birışık Hocanın sohbet videoları
Belli bir kategoriye girmeyen değişik türlerde birçok videonun bulunduğu bölüm.
Medine islam üniversitesi mezunu harun yıldırımın islami sohbetleri.
İsmail kılıçın sohbetleri
Genelde Namazda okunan, Kısa namaz Sureleri ve Duaalrı.
Nasıl Müslüman Oldular
Ummul kura yayınları sahibi necmi hocanın islami sohbetleri.
Taceddin hocanın islami sohbetleri.
Talha Bekret hocanın sohbetleri.
Ubeydullah Aslan Hocanın Sohbetleri.

Üye Giriş Formu

Allah yaratılış gayesi yaratılışgayesi davet muhammed melek Kuran Sünnet hadis ayet cennet, cehennem, islam, insan, yazılı, sesli, video, yayın, ebu, said, enes, canlı, tv, abdurrahman, musa, isa, ibrahim, nuh, ıstılah, sohbet, albani, buhari, muslim, tirmizi, nesai, ibn, mace, taberi, kesir, kurtubi, sitte, ebu, davut, davud, sunen, dua,  büyü, cin, sihir, tılsım, ahmed, korunma, edeb, rukye, oruç, namaz, kurban, bayram, ramazan, fıtrat, tevhid, uluv, risale, tahkik, menhec, tahric, nur, muaz, zaman, sema, arş, cübbeli, harun, isa, yahya, vahiy, islami, video, islamivideo, mesnevi, mevlana, guraba, kitap, al, oku, öğren, cd, indir, download, ebu said tasavvuf mevlana fetva ayet ebusaid kitap kays leyla mecnun celalettin celaleddin rumi kimya zahir tecelli vasıf tanımak nitelemek hadis ilim  amel iman nas iman ıstılahşeriathakikathükümkuran sünnet küfür şirk tevhid sünnet kalp hayat zikir iman

Şu anda 451 ziyaretçi çevrimiçi